A Keleti Iparterület története
1973-ig agyag kitermelése történt a területen, majd 1994-ig kommunális hulladéklerakóként üzemelt a terület. A Marcali Kommunális hulladéklerakó telep rekultivációs terve 1995-ben készült (nem az önkormányzat készítette), melyet valamennyi hatóság jóváhagyott.…